KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 13272174
nr 1327 2174
Lars Olof Loeld
(f. 1930), Sverige
Tuschteckningar, 2 st, "Blauzac". Monogramsignerade LOE. Bladets mått: 24x32 cm
Lars Olof Loeld, svensk bildkonstnär född 1930 i Vintrosa i Närke.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:48:43
500 kr
600 kr
800 kr
Lars Olof Loeld
Läs mer om Lars Olof Loeld